Ekoturystyka marką Małopolski

Ekoturystyka_Kraków_digital_01

Serdecznie zapraszamy Szkolenie pt. "Ekoturystyka – marką Małopolski. Jak wykorzystać współczesne trendy do zrównoważonego rozwoju turystycznego regionu i budowania oferty ekoturystycznej?", które odbędzie się 15 XI 2019 roku w Krakowie – Nowej Hucie (Klub Zakole, ul. Zakole 1, Kraków

Szkolenie jest częścią projektu „Małopolska Ekoturystyka – zrównoważony rozwój turystyczny regionu” realizowanego przez Fundusz Partnerstwa przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Jego celem jest promocja regionu w sposób zrównoważony, odpowiedzialny i jak najmniej inwazyjny dla środowiska naturalnego oraz zakładający autentyczne zainteresowanie jego bogactwem i dziedzictwem. Ekoturystyka jest ważnym narzędziem pobudzania przedsiębiorczości społeczności lokalnych i rozwijania nowych innowacyjnych, zielonych rynków pracy.

Partnerami szkolenia są:  Ośrodek Kultury – Kraków Nowa Huta, Klub Zakole, Fundacja Eckotravel, Stowarzyszenie Greenways Polska, Małopolskatogo.pl.

Szkolenie jest organizowane w formule zielonego wydarzenia. Zielony catering zapewnia: firma VERANO z siedzibą w Zespole Szkół Pallotynskich w Krakowie, os. Krakowiakow 47.

Zgłoszenia i kontakt w sprawie szkolenia: Barbara Firlej, koordynatorka projektów ekologicznych, Fundusz Partnerstwa; email: pr.funduszpartnerstwa@gmail.com.

Link do zgłoszenia online: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdSoDTTlgCsQOntnPMqBAeD1cI86V4RdBT58l9Tczw_IWeGvQ/viewform

zob. Program Szkolenia