Konkurs fotograficzny Witamy Rowerzystów!

WITAMY ROWERZYSTÓW! LETNI KONKURS FOTOGRAFICZNY W KRAJACH GRUPY WYSZEHRADZKIEJ V4 2021!

Wygraj pobyt w przyjaznym rowerzystom obiekcie w jednym z krajów Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Słowacja, Polska lub Węgry) biorąc udział w Letnim Konkursie Fotograficznym V4 2021 „Witamy Rowerzystów”!

Sezon turystyki rowerowej trwa w najlepsze, a wraz z nim zapraszamy do udziału w Letnim Konkursie Fotograficznym V4 2021! Planujesz aktywnie spędzić wakacje w krajach Grupy Wyszehradzkiej – na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech czy w Polsce? Szukasz odpowiednich usług przyjaznych rowerzystom? Podziel się z nami swoimi zdjęciami obiektów, usług i miejsc przyjaznych rowerzystom.

Wyślij swoje najlepsze zdjęcie na adres e-mail cv@nadacepartnerstvi.cz między 19 lipca a 29 sierpnia 2021 r. Twoje zdjęcia zostaną zaprezentowane jury z krajów V4, które wybierze zwycięzcę konkursu. Zwycięzca będzie mógł skorzystać z bezpłatnego weekendowego pobytu w obiekcie przyjaznym rowerzystom w uzgodnionym terminie. Oprócz zwycięzcy nagroda jury wyłoni również 10 innych uczestników, którzy otrzymają drobne podarunki.

Letni Konkurs Fotograficzny 2021 „Witamy Rowerzystów” jest częścią projektu „Cyclists Welcome in V4”, który jest finansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.

„Projekt jest współfinansowany przez rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji poprzez Granty Wyszehradzkie z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Misją funduszu jest propagowanie pomysłów na zrównoważoną współpracę regionalną w Europie Środkowej”.

ZASADY KONKURSU:

  • Twoje zdjęcie wykonane telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym powinno pokazywać usługi iobiekty przyjazne rowerzystom i powinno być wykonane jednym z krajów V4 (Czechy, Słowacja, Polska lub Węgry)
  • Konkurs odbędzie się między 19 lipca (12:00 CEST) a 29 sierpnia (23:59 CEST) 2021 r. Zgłoszenia poza tym okresem nie będą rozpatrywane.
  • Prześlij swoje zgłoszenie e-mailem cv@nadacepartnerstvi.cz z tytułem CYCLISTS WELCOME IN V4 SUMMER PHOTO CONTEST
  • Podaj nazwisko fotografa i lokalizację (położenie geograficzne, rodzaj usługi, trasa rowerowa, greenways,atrakcja turystyczna)
  • Można przesłać tylko jedno zdjęcie konkursowe. Jeśli udostępnisz więcej zdjęć, tylko pierwsze zostanie zaakceptowane i przyjęte do konkursu.
  • Zdjęcie musi być podpisanym dziełem autora.
  • Organizatorem konkursu fotograficznego jest Partnerství o.p.s., Údolní 33, 602 00 Brno.
  • Zwycięzcy zostaną ogłoszeni tuż po zakończeniu konkursu.

Przygotuj więc telefon komórkowy lub aparat i wskocz na rower, aby uchwycić najlepsze chwile!

Zastrzeżenie: Osoba udostępniająca zdjęcie upoważnia Partnerství, o.p.s. do używania go w mediach społecznościowych, publikacjach lub w jakimkolwiek innym celu nienastawionym na zysk. Autor obrazu oświadcza, że jest właścicielem praw własności do zdjęcia, udostępniając go firmie Partnerství, o.p.s. Partnerství o.p.s. zastrzega sobie prawo do uznania każdego zdjęcia niezgodnego z celami konkursu lub nieodpowiedniego oraz do zdyskwalifikowania go. Wszelkie wątpliwości dotyczące sposobu, w jaki zdjęcie uzyskało polubienia ('kupowanie polubień' lub podobne) skutkować będzie dyskwalifikacją. Organizator pokrywa koszt do 120 euro wartości pakietu turystycznego w certyfikowanym zakwaterowaniu przyjaznym rowerzystom w jednym z krajów V4. Ceny zależą od sezonu, dodatkowych usług itp. Partnerství. o.p.s. zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania nagrody według własnego uznania.

PARTNERZY PROJEKTU: